Vylepšite váš priestor s našimi výrobkami na mieru

V našej spoločnosti sme špecializovaní na výrobu jedinečných kovových výrobkov, pre váš domov alebo firmu. V ponuke nájdete širokú škálu produktov, vrátane brán, schodov, zábradlí, prestrešení, konštrukcií a ďalších výrobkov, ktoré sú zhotovené z kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim individuálnym potrebám a vkusu.

Ako pracujeme

Naša pracovná metóda sa skladá z niekoľkých krokov, ktoré zabezpečujú, že výsledný výrobok bude plne prispôsobený vašim potrebám a očakávaniam. Týmto spôsobom zabezpečujeme, že každý výrobok, ktorý od nás dostanete, bude jedinečný a bude presne odpovedať vašim požiadavkám..

Konzultácia

Dôkladná konzultácia vašich požiadaviek a potrieb.

Cenová ponuka

Vytvoríme cenovú ponuku na základe požiadaviek, ktoré sme získali počas konzultácie.

Zameranie

Zameranie presných rozmerov výrobku, aby sme zabezpečili jeho dokonalé prispôsobenie sa prostrediu.

Výroba

Pracujeme na výrobe a pravidelne s vami konzultujeme priebeh.

Dodanie
a montáž

Doručíme hotový výrobok k vám a zabezpečíme jeho montáž.

Brány

Každá brána je navrhnutá a vyrobená individuálne podľa požiadaviek zákazníka, aby dokonale pasovala k vašej nehnuteľnosti a zodpovedala vašim preferenciám. Pri výrobe brán používame najnovšie technológie a kvalitné materiály ako nerez, oceľ alebo hliník, aby sme zabezpečili ich odolnosť proti vonkajším vplyvom a zaručili ich spoľahlivosť na dlhé roky.

Zábradlia

Vyrábame kovové zábradlia z nereze a oceli, ktoré môžete kombinované so sklenou výplňou alebo doplnkovým použitím dreva. Naše zábradlia sú vyrábané s najvyššou starostlivosťou o každý detail, aby zabezpečili bezpečnosť a estetickú hodnotu vašej stavby.

Schodiská

Vyrábame exteriérové a interiérové schodiská z kvalitných materiálov ako nerezová oceľ, sklo a drevo. Sme schopní vyrobiť schodiská v rôznych tvaroch a kombináciách materiálov podľa individuálnych požiadaviek zákazníka, aby sme dosiahli dokonalú funkčnosť a estetiku.

Prestrešenia

Vyrábame kovové prestrešenia, markízy a pergoly na mieru z materiálov ako je nerez, oceľ či hliník, pričom zákazníci majú možnosť doplniť tieto konštrukcie o rôzne druhy materiálov, ako napríklad sklo alebo lexan, ktoré ich chránia pred poveternostnými podmienkami a zároveň prispievajú k esteticky pôsobivému vzhľadu.

Konštrukcie

Vyrábame kovové konštrukcie na mieru pre rôzne druhy priestorov, vrátane obchodných centier, športovísk a priemyselných budov. Konštrukcie môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, ako je oceľ, hliník alebo nerezová oceľ, a prispôsobené presne podľa vašich potrieb a požiadaviek.

Ostatné

Lorem ipsum

Realizácie

Nechajte nám kontakt
a my sa vám ozveme.

© 2023 HERZAM

Mám záujem o zákazkovú výrobu?

Môžete nás kontaktovať

Telefonicky na

0903 440 761

alebo emailom na

vyroba@herzam.sk

Alebo vyplnte formulár a my sa vám ozveme